Kolejna placówka zaczęła Pola Nadziei 2014!

Napisała do nas Pani Ostropolska z Tęczowego Przedszkola nr 29 w Elblągu:

W tym roku, po raz kolejny, włączyliśmy się w akcję charytatywną „Pola Nadziei".

Czwartego października, w Światowym Dniu Pomocy Hospicyjnej, w naszym Przedszkolu zasadziliśmy 300 cebulek żonkili, na specjalnej rabatce „Tęczowym Polu Nadziei". W naszej akcji aktywnie uczestniczyły dzieci, rodzice i pracownicy Przedszkola. Mamy ogromną nadzieję, że na wiosnę żonkile pięknie nam zakwitną i będziemy mogli Państwu przekazać na rzecz Hospicjum ogromny słoneczny bukiet dający nadzieje. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać tak piękną i szlachetną akcję i już dziś trzymamy kciuki za nasze cebulki, by każda przetrwała zimę i wiosną otworzyła serca ludzi. Pozdrawiamy :)) Tęczowe Przedszkole Nr 29 w Elblągu"

Dziękujemy, pozdrawiamy i trzymamy kciuki za obfity nadziejowy plon na wiosnę.:-)

Tęczowego Przedszkola nr 29 w Elblągu Tęczowego Przedszkola nr 29 w Elblągu Tęczowego Przedszkola nr 29 w Elblągu Tęczowego Przedszkola nr 29 w Elblągu

Koordynator Akcji Pola Nadziei 2014