XVIII Konferencję Opieki Paliatywnej 2024

Elbląg, czerwiec 2024

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na XVIII Konferencję Opieki Paliatywnej: pt.: „Wyzwania opieki paliatywnej: w trosce o pacjentów i siły życiowe zespołu leczącego.”, która odbędzie się w dniach 20 - 22 września 2024 r. w Krynicy Morskiej, w hotelu "KAHLBERG".

Podczas konferencji zaplanowano warsztaty z psychologiem oraz warsztaty z higieny rany, pośród wykładów znajdą się tematy:
- Opieka nad pacjentem a dobrostan zespołu;
- Wyzwania opieki paliatywnej: w trosce o pacjentów i siły życiowe zespołu leczącego;
- Uprawnienia pielęgniarek;
- Jak zachować równowagę emocjonalną w obliczu śmierci;
- Ból neuropatyczny;
- Higiena rany;
- Pacjent z cukrzycą w opiece hospicyjnej – nowości w leczeniu;
- Pacjenci z uzależnieniem w wywiadzie w opiece paliatywnej.

Wkrótce przekażemy szczegółowy program konferencji, zaglądajcie tu.

Cena za cały pakiet konferencyjny wynosi 915 zł (obejmuje udział w całym wydarzeniu, wyżywienie i noclegi).

Prosimy o rejestrowanie się za pomocą wypełnionej (KARTY ZGŁOSZENIA) , którą należy wysłać na adres: sekretariat@ehospicjum.pl w terminie do dnia 10 sierpnia 2024 r. (o ile wcześniej nie zamkniemy rejestracji, z powodu braku miejsc).
Kontakt z biurem organizacyjnym: sekretariat@ehospicjum.pl, tel.: 55 2396165.

Zaproszenie na XVIII Konferencję Opieki Paliatywnej: pt.: „Wyzwania opieki paliatywnej: w trosce o pacjentów i siły życiowe zespołu leczącego.” (.doc 945 KB) , (.pdf 469 KB)

UWAGA !!!

Program XVIII Konferencję Opieki Paliatywnej: pt.: „Wyzwania opieki paliatywnej: w trosce o pacjentów i siły życiowe zespołu leczącego.” (.pdf 599 KB)