XVII Konferencja Opieki Paliatywnej - "30 lat stacjonarnej opieki hospicyjnej w Elblągu i na Warmii i Mazurach"

Zmiany w programie konferencji poniżej.

Elbląg, czerwiec 2023

Szanowni Państwo,

Z ogromną radością, po kilku latach przerwy spowodowanej pandemią, pragniemy zaprosić Państwa na XVII Konferencję Opieki Paliatywnej: "30 lat stacjonarnej opieki hospicyjnej w Elblągu i na Warmii i Mazurach", która odbędzie się w dniach 8 - 10 września 2023 r. w Krynicy Morskiej, w hotelu "KAHLBERG" (www.kahlberg.mierzeja.pl).

Tegoroczna edycja konferencji ma szczególne znaczenie, gdyż będziemy obchodzić jubileusz - 30 lat stacjonarnej opieki hospicyjnej w Elblągu i na Warmii i Mazurach. To dla nas ważne wydarzenie i bardzo chcemy się spotkać w naszym „hospicyjnym gronie”, tworząc inspirujące środowisko wymiany wiedzy i doświadczeń.

Nasza konferencja oferuje program obejmujący ciekawe wykłady i warsztaty, które dotkną różnorodnych aspektów opieki/medycyny paliatywnej. Z radością oczekujemy na możliwość spotkania się po dłuższej przerwie. Wierzymy, że nasza konferencja będzie nie tylko miejscem zdobywania nowej wiedzy, ale także doskonałą okazją do spotkania się i wymiany doświadczeń z innymi specjalistami z dziedziny opieki paliatywnej. W trakcie trwania konferencji zapewnimy Państwu przyjazną atmosferę i możliwość nawiązania cennych kontaktów zawodowych.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Konferencji. Razem uczcijmy jubileusz 30 lat stacjonarnej opieki hospicyjnej w Elblągu i na Warmii i Mazurach, pogłębiając jednocześnie naszą wiedzę i rozwijając umiejętności w obszarze opieki paliatywnej.

Cena za pakiet konferencyjny wynosi 850 zł (obejmuje udział w całym wydarzeniu, wyżywienie, i noclegi).

Prosimy o rejestrowanie się za pomocą wypełnionej KARTY ZGŁOSZENIA, którą należy wysłać na adres: sekretariat@ehospicjum.pl w terminie do dnia 10 sierpnia 2023 r. (o ile wcześniej nie zamkniemy rejestracji, z powodu braku miejsc). Kontakt z biurem organizacyjnym: sekretariat@ehospicjum.pl, tel.: 55 2396165.

Karta zgłoszenia na konferencje     (.doc 46 KB)  
Zaproszenie na konferencje     (.pdf 105 KB)
ZMIANA Programu konferencji(.pdf 119 KB)

Program konferencji, karta zgłoszenia, zaproszenie tu:

Aktualne informacje odnośnie do konferencji będziemy umieszczać na naszej stronie

www.ehospicjum.pl w zakładce Konferencje.

Miejsce konferencji:
Hotel KAHLBERG
ul. Bosmańska 1
82-120 Krynica Morska

Kontakt

Hospicjum Elbląskie
im. dr Aleksandry Gabrysiak

ul. Toruńska 17B,
82-300 Elbląg
biuro@ehospicjum.pl
www.ehospicjum.pl
Telefony
Pielęgniarka koordynująca
Oddział
Opieka domowa
Pracownik socjalny
Gabinet lekarski
więcej ...

55 239 61 52
55 239 61 50
55 239 61 51
55 239 61 51
55 239 61 58