Pola Nadziei 2023

aktualizacja 2023-04-13

MAMY KOMUNIKAT POŚWIĄTECZNY

Hej, hej. MAMY KOMUNIKAT POŚWIĄTECZNY😇😁😍 Udostępniajcie!

Czy może ktoś z Was pamięta, kiedy ostatnio pobiegł albo przeszedł się dłuższą trasę? Skoro nie, to zachęcamy do aktywności…! W końcu już wkrótce odbędzie się Bieg i Marsz Nadziei, a przecież nie chcecie przegapić okazji do wspólnego działania dla dobra innych, prawda? W każdym razie taką mamy nadzieję!

Tak, święta się skończyły, słońce świeci coraz odważniej, kwiaty nadziei kwitną jak szalone, więc bardzo, bardzo zachęcamy - zapiszcie się już dziś na Bieg i Marsz Nadziei!

Nie zostawiajcie nas z pytaniem „ilu nas będzie” do ostatniej chwili, please, please, please😍, No wiecie - koszulki, medale, i takie tam sprawy...

Reasumując, jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, to zachęcamy Was gorąco do zapisania się już dziś, poprzez ten link:https://elektronicznezapisy.pl/event/8129/strona.html Wiecie, w końcu to właśnie dzięki Waszemu wsparciu możemy starać się, aby Hospicjum Elbląskie mogło dawać wsparcie, tworząc godne miejsce dla cierpiących.

Dodatkowo, informujemy, że nasz bieg będzie zabezpieczony, doktor Magdalena - chirurg- już w blokach startowych, abyście byli bezpieczni!

Do zobaczenia na starcie! 🏃♀️🏃♂️👍

Miasto Elbląg
EL-Aktywni Stowarzyszenie Krzewienia Sportu
MOSiR Elbląg
Biblioteka Elbląska
E.Leclerc
Kaufland Elbląg ul. Teatralna 5
CH Ogrody Elbląg
Nadleśnictwo Elbląg, Lasy Państwowe
Jadwiga Romanowska
Kostka - Biblioteka

aktualizacja 2023-03-21

Zaczynamy Pola Nadziei 2023

Halo, Kochani, nasza droga Społeczności😁🤩 Potrzebujemy Waszej uwagi i zaangażowania. Komentujcie, lajkujcie, udostępniajcie, zapisujcie się, bądźcie... bo robimy DOBRO!

Na początek taki fakt: w wyniku ostatniej akcji POLA NADZIEI 2022 mogliśmy kupić niezbędny dla pacjentów sprzęt medyczny za ponad 70 000 złotych!!! Dziękujemy❣️

A teraz ruszają POLA NADZIEI 2023. Przypominamy, że pierwsza akcja odbyła się u nas w 2004 roku.

W ramach akcji już niedługo planujemy wiele działań, w tym kwesty w sklepach, plastyczne zajęcia edukacyjne, kwesty pod kościołami oraz IV Bieg i Marsz Nadziei na rzecz Hospicjum Elbląskiego w Bażantarni, który odbędzie się 14 maja.

POLA NADZIEI to nie tylko okazja do wsparcia hospicjum, ale również doskonała lekcja empatii i solidarności. Co roku zaangażowanych jest ponad 500 wolontariuszy, którzy chętnie poświęcają swój czas i energię dla dobra innych.

Dlatego serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w tej wspaniałej akcji. Zapisy na Bieg i Marsz Nadziei już ruszyły, a na terenie Elbląga i okolic nie zabraknie miejsc, gdzie można nabyć żonkile i wesprzeć akcję.

🌼22 kwietnia – kwesty w sklepach: Leclerc, Kaufland, C.H. OGRODY
🌼22 kwietnia – plastyczne zajęcia edukacyjne - realizowane przez Bibliotekę Elbląską, którym towarzyszyć będzie kwesta na terenie Ogrodów
🌼23 kwietnia – kwesty pod kościołami
🌼14 maja – Bieg Nadziei, Marsz Nadziei i Rodzinny Piknik w Bażantarni

Pragniemy nadmienić, że POLA NADZIEI 2023 otrzymały patronat honorowy Prezydenta Miasta Elbląg oraz Nadleśniczego Nadleśnictwa Elbląg.

Dołączajcie do nas i pomóżcie nam zrealizować cel POL NADZIEI 2023 - niech żonkile niosą nadzieję!

Nie czekajcie na ostatnią chwilę! Zapisujcie się na BIEG i MARSZ! Tutaj: https://elektronicznezapisy.pl/event/8129/strona.html

Miasto Elbląg
EL-Aktywni Stowarzyszenie Krzewienia Sportu
MOSiR Elbląg
Biblioteka Elbląska
E.Leclerc
Kaufland Elbląg ul. Teatralna 5
CH Ogrody Elbląg
Nadleśnictwo Elbląg, Lasy Państwowe
Jadwiga Romanowska
Kostka - Biblioteka

Kontakt

Hospicjum Elbląskie
im. dr Aleksandry Gabrysiak

ul. Toruńska 17B,
82-300 Elbląg
biuro@ehospicjum.pl
www.ehospicjum.pl
Telefony
Pielęgniarka koordynująca
Oddział
Opieka domowa
Pracownik socjalny
Gabinet lekarski
więcej ...

55 239 61 52
55 239 61 50
55 239 61 51
55 239 61 51
55 239 61 58