😁Często pytacie nas o opiekę, którą sprawujemy nad dziećmi.😇

🩺💊🧸🧡💛🤎 Dziś mały przeciek o jednej z prowadzonych terapii.

Na zdjęciach są nasi najmłodsi pacjenci: Nadia, Zosia i Kajtuś (który tak naprawdę nosi imię Krystian😉).

Dzieci te znajdują się pod opieką Wielodyscyplinarnego Zespołu Medycznego naszego Hospicjum Domowego dla Dzieci, a w kwietniu wzięły udział w ciekawym kursie p.n.: „Zastosowanie kinezjologii rozwojowej według Vojty u niemowląt, dzieci i młodzieży z zaburzeniami ruchowymi", organizowanym w Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu, przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Metody Vojty (IVG) oraz Akademię ITS.

Podczas kursu dzieci znajdowały się pod opieką naszego fizjoterapeuty - Krystiana Kucharskiego. Pan Krystian - który jest terapeutą metody Vojty - opowiadał nam, że nasi mali podopieczni dzielnie znieśli badanie oraz prowadzoną terapię 😍, i że to naprawdę ciężka praca, a dzieci mogą odczuwać spory dyskomfort. Jednak warto, bo efekty są obiecujące!

Podczas kursu założono dalsze cele terapii dzieci, do prowadzenia w domu, a będzie je realizował nasz terapeuta Krystian wraz z rodzicami naszych pacjentów.💪

Dziękujemy Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych za zaproszenie do wzięcia udziału w kursie naszych maluchów oraz wszelkie wskazówki do terapii naszych najmłodszych.

#IVG
#vojtateam
#vojtaelblag
#amisns
#rehabilitacjadzieciiniemowlat

Kontakt

Hospicjum Elbląskie
im. dr Aleksandry Gabrysiak

ul. Toruńska 17B,
82-300 Elbląg
biuro@ehospicjum.pl
www.ehospicjum.pl
Telefony
Pielęgniarka koordynująca
Oddział
Opieka domowa
Pracownik socjalny
Gabinet lekarski
więcej ...

55 239 61 52
55 239 61 50
55 239 61 51
55 239 61 51
55 239 61 58