Szanowni Państwo, w związku z nową sytuacją epidemiczną i w trosce o bezpieczeństwo Pacjentów, z dniem 01.03.2022 r. zmieniają się zasady odwiedzin u Pacjentów w naszym Hospicjum.

Poniżej szczegóły:

1. W dni powszednie, dni świąteczne i wolne od pracy odwiedziny odbywają się w godzinach: 12.00 – 18.00.

2. Przy pacjencie może przebywać w ciągu dnia tylko jedna osoba odwiedzająca nie dłużej niż 1 godzinę, która jest zaszczepiona lub posiada negatywny (ujemny) test PCR lub antygenowy wykonany co najmniej 72 godziny przed wizytą. Ozdrowieńcy którzy przechorowali COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy a są niezaszczepieni powinni posiadać przy sobie zaświadczenie. Osoby zaszczepione powinny przedstawić certyfikat pełnego szczepienia.

3. Dziennie pacjenta może odwiedzać tylko jedna osoba.

4. W wieloosobowych salach chorych jednocześnie mogą przebywać dwie osoby odwiedzające (łącznie dla wszystkich pacjentów) z zachowaniem dystansu.

5. Przed wejściem do sali pacjenta i po zakończeniu odwiedzin należy zdezynfekować ręce oraz w trakcie całego pobytu w Hospicjum nosić maseczkę.

6. W przypadkach koniecznych, w poszanowaniu praw pacjenta, dopuszcza się odwiedziny w innych godzinach niż wymienione w punkcie 1 , maksymalne jednej osoby u pacjenta, wyłącznie po uzgodnieniu z lekarzem dyżurnym Hospicjum.

7. Zasady odwiedzin mogą ulec ograniczeniu w razie pogorszenia się sytuacji epidemicznej.

Informujemy jednocześnie, że cały personel naszego Hospicjum jest zaszczepiony.