Rozbudowa Hospicjum Elbląskiego

Lipiec 2020 r.
Drodzy Przyjaciele, dawno nie donosiliśmy co u nas słychać, a dzieje się trochę, mimo, iż nasze życie zmieniło się w okresie tej wymuszonej izolacji i zachowywania dystansu.

💬 Nadal spotykamy się na pogaduchach w kawiarence, pijemy kawę, gramy i tworzymy, choć na trochę innych warunkach.

💬 Nadal też trwa rozbudowa naszego domu hospicyjnego. Jak wiecie powstaje nowe skrzydło, a w nim Oddział Pobytu Dziennego, z którego pacjenci będą mogli korzystać pięć dni w tygodniu. To dla nas wszystkich wielka sprawa i nadal potrzebujemy Waszego wsparcia.

💭Pan Edwin apeluje w tych oto słowach: „Chciałbym zapukać do ludzkich serc: warto wspomóc hospicjum. Pieniądze, które państwo przekażecie, tutaj nigdy nie zostaną zmarnowane. Każdy może być w mojej sytuacji, każdy może potrzebować kiedyś hospicyjnej opieki”,

💭a pan Sławek dodaje: „Ta rozbudowa to piękna i potrzebna pacjentom sprawa. Warto ją wspomóc, jeśli ktoś może”.

💬My się podpisujemy i prosimy: jeśli możesz-pomóż. Każda złotówka jest ważna.

🌹Jednocześnie dziękujemy tym, którzy mogą i wspierają, dziękujemy, że nie pozostajecie obojętni na nasze prośby.

Kilka wskazówek jak można nas wspierać:

👉Datek przez Facebook, wystarczy wejść na nasz profil: HospicjumElblaskie i kliknąć przycisk ➡Przekaż datek⬅

👉Można utworzyć Zbiórkę urodzinową na Facebooku

👉 Wpłata darowizny na konto: PeKao SA 30 1240 1226 1111 0010 0946 0053

👉Lub jeszcze szybciej - za pomocą szybkiego przelewu PAYu z naszej głównej strony: https://www.ehospicjum.pl

👉Lub też przez serwis Siepomaga: siepomaga.pl/hospicjumelblaskie

No i nadal przypominamy, że bardzo ważnym jest dla nas 1% Twojego podatku.
To głównie z tych środków rozbudowujemy nasz dom.
O rozbudowie w mediach: www.portel.pl/rozbudowa-jest-potrzebna-wszystkim

Pozdrawiamy gorąco😘.
Nie zapominajcie o nas🌞