Niech żyje Bal, bo to życie to Bal jest nad bale... 🤩🥳🌞
Ach co to był za Bal Karnawałowy u nas w Tłusty Czwartek. Wyśmienita atmosfera, tańce, hulanki, swawola😉 Kobiety przemieniły się w Księżniczki, zawędrował do nas nawet Robin Hood, racząc nas opowieścią o swoich przygodach i misji ochrony bogatych poprzez odciążanie ich ze zbędnego życiowego balastu 💰💶💷💴💵(pst obiecał podzielić się łupem) Ogłoszony został Królem👑, wybrał na towarzyszkę Królową Czarownicę, która jest tą Dobrą (ponoć to bzdury pisarskie, wcale Jasia i Małgosi nie zjadła! )

Bajecznych strojów nie brakowało dzięki uprzejmości Wypożyczalnia Strojów Karnawałowych Królewna Elbląg

Przez chwilę można było poczuć się jak Pszczółka, przymierzyć Krowie wdzianko i pomachać ogonkiem. Zacumował nawet u nas Pirat ze swoją załogą. Dziewczyny Rude i Czerwonowłose i Jednorożec w kolorach tęczy... 🌈🌈pięknieśmy się wybawili i objedli. A śmiechu było co nie miara ... życzymy i Wam Kochani Przyjaciele takiej wyśmienitej zabawy !

Niech żyje Bal!

Fotorelacja na stronach Facebook Hospicjum Elbląskiego