Boże Narodzenie

Szanowni Państwo.

Hospicjum Elbląskie im. dr Aleksandry Gabrysiak pragnie serdecznie podziękować Państwu, znajomym i nieznajomym, przyjaciołom, członkom Stowarzyszenia i ich rodzinom. Wszystkim, którzy o nas nie zapomnieli i wiedzą, jak ważna i potrzebna jest nasza praca. Dziękujemy tym wszystkim, którzy przekazali nam 1% swojego podatku dochodowego, obdarowali darowizną, wspierali bezinteresownie pracą. Każde wsparcie, jakie od Państwa otrzymujemy, jest dla nas bardzo ważne, bo dzięki niemu możemy na wysokim poziomie opiekować się pacjentami, dziećmi i dorosłymi oraz ich bliskimi w okresie choroby i osierocenia.

Misją Hospicjum Elbląskiego im. dr Aleksandry Gabrysiak jest zapewnienie jak najlepszej opieki medycznej, psychologicznej, duchowej i socjalnej osobom nieuleczalnie chorym, dorosłym i dzieciom, będącym pod opieką hospicjum. Obejmuje ona także rodziny pacjentów w czasie choroby i okresie osierocenia.

Nasza opieka, bezpłatna dla pacjentów, jest realizowana 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. W ostatnim roku objęliśmy troską 790 chorych osób oraz ich bliskich. Przed nami kolejny rok wyzwań i ciężkiej pracy, która – mamy nadzieję - również dzięki Państwa przychylności i pomocy, przyniesie wiele dobrego.

Pragniemy Państwu tą drogą złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnej atmosferze. Niech nowy rok niesie ze sobą szczęście, pomyślność i spełnienie marzeń.

W imieniu społeczności Hospicjum Elbląskiego,

Wiesława Pokropska