Biegali dla Hospicjum Elbląskiego

Biegali dla Hospicjum Elbląskiego

Wybiegali dla hospicjum 1365 zł. Dziękujemy!

Niestraszny był deszcz i błoto na trasie. Ponad 130 osób wystartowało w zawodach biegowych Enduroman, by sprawdzić swoją formę i pomóc naszemu Hospicjum!

Zawody Enduroman były pierwszą okazją do współpracy Hospicjum Elbląskiego z EL-Aktywni Stowarzyszenie Krzewienia Sportu, a jej efekty przerosły nasze oczekiwania!
EL Aktywni zdecydowali, że każde 10 złotych z wpisowego od uczestników imprezy zostanie przekazane na działalność naszego Hospicjum. W sumie udało się w ten sposób zebrać 1365 zł.
Nie czekając na efekt akcji, jeszcze w dniu zawodów (3 września) nasi wolontariusze pojawili się w Bażantarni, by osobiście podziękować wszystkim biegaczom i organizatorom za pomoc. Jeszcze raz dziękujemy! I gratulujemy zawodnikom wytrwałości w pokonywaniu trudnej górzystej trasy w deszczu i błocie. To była naprawdę udana impreza!

Przypominamy, że zbieramy na wkład własny potrzebny do realizacji projektu budowy nowego skrzydła, w którym ma powstać oddział pobytu dziennego. Ma tam być m.in. sala do terapii zajęciowej i muzykoterapii, sala pobytu dziennego dla 30 osób, gabinet zabiegowy, toalety, sala z trzema dodatkowymi łóżkami dla chorych przebywających na oddziale stacjonarnym oraz kuchnia dla oddziału stacjonarnego.

Serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie!

O biegu pisali na www.portel.pl

Fotorelacja jak zwykle na naszym FunPage'u HospicjumElblaskie

#hocpicjumelblaskie, #EL-Aktywni, #Enduroman

Kontakt

Hospicjum Elbląskie
im. dr Aleksandry Gabrysiak

ul. Toruńska 17B,
82-300 Elbląg
biuro@ehospicjum.pl
www.ehospicjum.pl
Telefony
Pielęgniarka koordynująca
Oddział
Opieka domowa
Pracownik socjalny
Gabinet lekarski
więcej ...

55 239 61 52
55 239 61 50
55 239 61 51
55 239 61 51
55 239 61 58