Samotny Bohater - i warsztaty w Szkole Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej „Medyk” w Elblągu

„Opiekun rodzinny – samotny bohater?" - odsłona pierwsza kampanii, czyli dzień szkoleniowo-terapeutyczny za nami. Było niezwykle sympatycznie. Szkoła „Medyk” przyjęła nas wspaniale i zaskoczyła wielkością, różnorodnością pracowni i wyposażeniem. Zaproszeni goście mogli skorzystać z nieodpłatnego badania krwi przez specjalistów z Laboratorium Analiz Medycznych Kulkowscy i Wadeccy, pomiaru glikemii, ciśnienia tętniczego, warsztatów z zakresu pielęgnacji dzieci i dorosłych oraz z masażu karku.

Podczas warsztatów terapii zajęciowej oraz warsztatów florystycznych powstały prace, które trafiły do elbląskiego sztabu WOŚP na licytację.

Spotkanie zakończyła prezentacja hospicyjnej psycholog pt.: „Samotny Bohater” i rozmowa przy kawie i słodkim poczęstunku.

Serdecznie dziękujemy zaproszonym Gościom, dziękujemy za współpracę Dyrekcji i Pracownikom Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej „Medyk” w Elblągu , Właścicielom i Pracownikom Laboratorium Analiz Medycznych D.S. Wadeccy & I.P. Kulkowscy, a także Właścicielom i Przedstawicielom elbląskich mediów.

Kontakt

Hospicjum Elbląskie
im. dr Aleksandry Gabrysiak

ul. Toruńska 17B,
82-300 Elbląg
biuro@ehospicjum.pl
www.ehospicjum.pl
Telefony
Pielęgniarka koordynująca
Urszula Patalan
Oddział
Opieka domowa
Pracownik socjalny Urszula Osińska
Księgowość
więcej ...

55 239 61 52

55 239 61 50
55 239 61 51
55 239 61 51
55 239 61 54

Przekaż 1% Hospicjum Elbląskiemu

Kosztuje to niewiele wysiłku,
a pomóc można tak wielu potrzebującym.