Podarunki z Zespołu Szkół Mechanicznych w Elblągu

W tym tygodniu nie tylko dzieci dostały prezenty. We środę przyszli do nas przedstawiciele klasy ID z Zespołu Szkół Mechanicznych w Elblągu. Panowie przynieśli w darze dla pacjentów orkiszowe poduszki. A jak donoszą specjaliści poduszki wypełnione plewami orkiszowymi w czasie nocy chłoną pot z ciała i odprowadzają nadmierne ciepło oraz stwarzają przyjemny klimat dla zdrowego snu. Plewy są elastyczne i dostosowują się do każdego kształtu ciała. Głowa i kręgosłup leżą miękko i przez całą noc są optymalnie podparte. W ten sposób mięśnie, przede wszystkim ramion i szyi, mogą się zrelaksować i człowiek zapada w głęboki sen. Plewy jednocześnie masują potylicę poprawiając nastój i samopoczucie. I dużo, dużo więcej dobroci z nich płynie.

Serdecznie dziękujemy za dary!