Jaka miła niespodzianka. Doręczyciel przyniósł nam przesyłkę, w której były 2 egz. książki dla dzieci...z dedykacją od Autorki.

Kilka słów o książce: tekst napisała Nina Dunin, zaś autorami ilustracji są Maja Nikodemska i Andrzej Pilich.
Jest to opowieść o wakacyjnych przygodach dziewczynki, która wraz z rodzicami przebywa na Mazurach nad największym polskim jeziorem - Śniardwami. Ania żegluje jachtem także po innych jeziorach, uczy się żeglarstwa pod okiem rodziców, zwiedza zatoki i wyspy, z którymi wiążą się fascynujące legendy. Zaprzyjaźnia się z ważkami, uważanymi za klejnoty lata, rozumie ich mowę, poznaje właściwe im zachowania i razem z nimi przeżywa zagadkowe przygody. W książce fantazja przenika się z realnym życiem. Przeznaczona jest dla czytelników od lat sześciu do ...znacznie więcej - szczególnie dla tych, którzy noszą w sobie tęsknotę do słonecznych dni wakacyjnych, spędzonych w otoczeniu przyrody, z odkrywaniem zacisznych zakątków oraz malowniczych szlaków wodnych, wśród pobudzających wyobraźnię niecodziennych wydarzeń. Nina Dunin - Ani z niebieskimi skrzydełkami i ważkach w błękitnych kamaszkach A i dla Rodziców może być przypomnieniem ich własnych dziecięcych lat ... Książka ma 100 stron, z czego połowę stanowią śliczne ilustracje. Zobaczcie na zdjęciach.

Książeczki już "poszły" do Angeliki i Viktorii:-)

Serdecznie dziękujemy!