Zbliża się termin rozliczenia podatku

Kochani, pamiętacie, jak razem zwyciężyliśmy w akcji TIM Mikołajów i zdobyliśmy TEN CZEK?

💪 Poznaliśmy wówczas siłę naszej społeczności - Waszą siłę, bo to przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania!

Dziś zwracamy się do Was ponownie, bo wiemy, że w naszej społeczności drzemie ogromna moc współdziałania i empatii. Możemy na Was liczyć i tym razem?

🌈 Dlaczego teraz? Bo mamy kolejną ważną misję! Wkrótce będziemy się rozliczać się z fiskusem, a Wy macie w swoich rękach niezwykłą moc sprawienia, że to stanie się dla nas źródłem nieocenionego wsparcia.

📢 Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, co oznacza, że możemy skorzystać z 1,5% podatku. Wiemy, że łącząc nasze siły, możemy uczynić z tego coś naprawdę wielkiego! 😉

🌟 Dlaczego to ważne? Bo te środki pomagają nam poprawiać komfort życia wielu cierpiących osób. Każdy procent podatku, który nam przekażecie, to krok w stronę lepszego jutra dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują. Razem tworzymy różnicę!

❤️ Czekamy na Waszą pomoc! Rozsyłajcie naszą prośbę, udostępniajcie ulotkę na swoim profilu, wysyłajcie przez Messenger, WhatsApp, sms i inne takie;). Ulotka poniżej… w ten sposob pozwolicie nam kontynuować naszą misję pomocy.

Razem możemy zdziałać naprawdę wiele dobra! 🌍💙

Dziękujemy, że jesteście z nami i że możemy na Was liczyć! 💚✨

Twoje 1,5% ma wielką moc czynienia dobra!🙏🌹

TIM.pl