🎉🎅🌟 UWAGA, UWAGA! MAMY NIESAMOWITĄ WIADOMOŚĆ! 🌟🎅🎉

Magiczny okres Mikołajkowy możecie uczynić jeszcze bardziej niezapomnianym! 🎁💫

Jak?

Już tłumaczymy. W ramach akcji charytatywnej TIM Mikołajów istnieje szansa na otrzymanie mega wsparcia w postaci czeku o wartości około 20 000 zł! 😍 Ale... potrzebujemy WASZEJ pomocy, aby go zdobyć. 💪

Jak możesz nam pomóc? To proste jak kawałek ciasta! 🍰

Wystarczy odwiedzić stronę:

🎯 wybrać miasto Gdańsk (tak😊)
🎯 znaleźć nas – łatwizna – jesteśmy na 1. miejscu: STOWARZYSZENIE NA RZECZ HOSPICJUM ELBLĄSKIEGO
🎯 kliknąć "ODDAJĘ GŁOS", a następnie trzymać kciuki! 🤞🤩

Ale to nie wszystko! 🌈

Polubcie! Podzielcie się tą informacją z innymi, niech każdy wykorzysta swoją szansę na pomaganie! 🌐
Każdy głos się liczy, więc polecajcie dalej - razem możemy robić piękne rzeczy! ✨
Głosowanie trwa do 30 listopada 2023 roku, więc nie zwlekajcie! 📆 To może być piękny prezent dla Hospicjum Elbląskiego.

Wyniki poznamy w Mikołajki 🎄💖

📩 Z listu od firmy TIM.SA: „Z przyjemnością informujemy, że Państwa organizacja Stowarzyszenie na Rzecz Hospicjum Elbląskiego została zgłoszona przez naszych pracowników do udziału w tegorocznej edycji świątecznej akcji charytatywnej. Jest to wyjątkowa inicjatywa, która odbywa się tradycyjnie w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia. Już po raz czwarty Zarząd naszej spółki zdecydował się na rezygnację z zakupu prezentów świątecznych oraz kalendarzy książkowych dla klientów. W zamian oferujemy wsparcie lokalnym społecznościom we wszystkich 17 regionach, w których działamy. Państwa organizacja została wybrana przez nasz zespół z uwagi na jej wartościowe cele i działania na rzecz lokalnej społeczności.

Więcej o akcji mogą Państwo przeczytać tutaj -> https://www.timsa.pl/13-mln-zl-wsparcia-przez-cztery-lata-nowa-edycja-charytatywnej-akcji-tim-u/
W ramach tegorocznej edycji akcji TIM Mikołajów, przekazujemy łącznie ponad 394 000 zł wsparcia dla 21 lokalnych instytucji i organizacji. Oznacza to, że macie Państwo okazję uzyskać aż 20 000 zł darowizny. W każdym regionie, w którym działa nasza firma, wytypowano 2-3 organizacje, a wśród jesteście WY! …”