🕊️ Wspomnienia przeszłości, korzenie naszego domu hospicyjnego 🕊️

W tym roku stuknęła nam „30” 😇 (opieka stacjonarna)

Poniżej historyczne zdjęcia przedstawiające początki naszego stacjonarnego hospicjum w Elblągu.

To miejsce, te ściany, to był pierwszy krok w kierunku tworzenia przestrzeni pełnej troski, miłości i wsparcia dla tych, którzy potrzebowali go najbardziej.

Elbląg, ul. Kopernika 26-28. To tutaj powstał nasz pierwszy dom hospicyjny, w którym troszczono się o cierpiących pacjentów i ich bliskich, dając nadzieję w trudnych chwilach.

Od tamtego momentu cały „kosmos ludzki” związał się z tym miejscem. Ludzie, historie, emocje - wszystko to utworzyło niewidzialną sieć wspólnoty, w której każda osoba jest istotnym elementem.

Dziękujemy z całego serca każdej osobie, która w ciągu tych lat uczestniczyła w życiu tego niezwykłego miejsca. To dzięki Wam hospicjum stało się miejscem nie tylko opieki medycznej, ale przede wszystkim duchowej bliskości i wsparcia. Wasza empatia, zaangażowanie i miłość zmieniają życia i sprawiają, że niosą one nadzieję nawet w najtrudniejszych chwilach. 🌟💕

Wspólnie tworzymy historię tego miejsca, wspólnie tworzymy przyszłość pełną współczucia i wsparcia dla innych. Niech te zdjęcia staną się przypomnieniem, że każda chwila spędzona tutaj ma ogromne znaczenie.

Dziękujemy Wam! ❤️🙏