Zesp� wentylacji domowej Hospicjum Elbl�skiego

Zesp� wentylacji domowej dzia�aj�cy przy Hospicjum Elbl�skim zaprasza Pa�stwa do wsp�pracy.

Zajmujemy si� domow� d�ugoterminow� opiek� nad pacjentami z niewydolno�ci� oddechow�, kt�rzy wymagaj� wspomagania oddechu inwazyjnego lub nieinwazyjnego. Dzia�amy na terenie Elbl�ga i okolic. Kwalifikujemy pacjent�w do odpowiedniego rodzaju wentylacji i zapewniamy im pe�n� opiek� lekarsko-piel�gniarsko, rehabilitacyjn� i psychologiczn� w domu.

Obejmujemy opiek� pacjent�w z chorobami uk�adu oddechowego, chorobami neurologicznymi, po urazach z niewydolno�ci� oddechow� wymagaj�cymi wspomagania oddechu respiratorem.

Zapewniamy:

• kwalifikacj� pacjent�w do programu wentylacji domowej w miejscu pobytu pacjenta (dom, szpital),
  • opiek� lekarzy, piel�gniarek i rehabilitant�w maj�cych do�wiadczenie w pracy z pacjentem wentylowanym inwazyjnie i nieinwazyjnie,
  • przeszkolenie rodziny i opiekun�w w zakresie procedur i technik niezb�dnych dla prawid�owego i bezpiecznego prowadzenia wentylacji domowej,
  • pomoc rodzinie w zakresie organizacji opieki w domu,
  • pomoc psychologa,
  • sprz�t medyczny konieczny do prowadzenia wentylacji domowej.

Wykorzystuj�c wieloletnie do�wiadczenie elbl�skiego hospicjum zapewniamy naszym pacjentom wysokospecjalistyczn� opiek� w ka�dym potrzebnym dla pacjenta aspekcie.

W razie pyta� i w�tpliwo�ci prosimy o kontakt

Wojciech Wenski

Joanna Gaza