UWAGA, PONAWIAMY OGŁOSZENIE !!!

Już dziś 06.12 na godzinę 17.00 zapraszamy na spotkanie.

Jeśli straciłeś kogoś bliskiego niedawno albo minęło już sporo czasu ale wciąż zmagasz się z ogromnym smutkiem, to mamy coś dla Ciebie! Poczytaj więc dalej.

Rusza grupa wsparcia dla Osób w żałobie.
Serdecznie zapraszamy na grupę wsparcia dedykowaną osobom zmagającym się z utratą bliskiej osoby.

Tworzymy nową Grupa wsparcia dla osób w żałobie, dla tych którzy stracili ukochane osoby i nie mogą sobie poradzić po ich śmierci.
Żal, ból, rozpacz i lęk są tak ogromne, że potrzebna jest obecność innych. Nie każdy znajduje wsparcie w rodzinie i przyjaciołach. Wtedy osoby cierpiące czują się głęboko samotne i niezrozumiane. Grupa wsparcia będzie miejscem, gdzie można otwarcie wyrażać swoje emocje oraz otrzymać akceptację i zrozumienie dla swoich przeżyć od tych którzy zmagają się z podobnymi trudnościami. Uczestnicy grupy wsparcia są na różnych etapach żałoby, co jest szczególnie cenne dla tych, którzy w trudnej sytuacji znaleźli się niedawno. Osobom na początku żałoby łatwiej uwierzyć w siebie i w sens dalszego życia gdy widzą, że innym, mimo podobnych problemów, udało się odzyskać równowagę, wiarę i odbudować swoje życie.

Jeśli straciłeś kogoś bliskiego niedawno albo minęło już sporo czasu ale wciąż zmagasz się z ogromnym smutkiem, trudnymi wspomnieniami, żalem, poczuciem winy przyjdź na spotkanie, podziel się swoimi doświadczeniami z innymi którzy także borykają się z żałobą, mamy nadzieję wspólnie sobie dopomóc w tej drodze do odzyskania równowagi życiowej.

Zapraszamy na Grupę Wsparcia - spotkania otwarte dla wszystkich, odbywać się będą w atmosferze wzajemnej troski i zrozumienia.

Grupa prowadzona jest przez dwóch psychologów ks. Artura Radackiego i Annę Zalewską.

Miejsca na spotkanie użycza Zakon Marianów przy ul. Agrykola 7 w części parterowej Domu Parafialnego.

Grupa wsparcia realizuje swoje działania pod patronatem Hospicjum Elbląskiego.