Enduro Man Elbląg dla Hospicjum Elbląskiego

aktualizacja 2017-09-03

Dziękujemy za wsparcie

Zapowiadane zawody Enduroman odbyły się dzisiaj (tj. 3 września) w Bażantarni. A każdy uczestnik przyczynił się do pomocy naszemu Hospicjum. Jak? Otóż każde 10 zł z wpisowego, Stowarzyszenie Krzewienia Sportu EL Aktywni- organizator Enduromana, przekaże naszemu Hospicjum.

Cieszymy się z tej finansowej pomocy. Jesteśmy wdzięczni i liczymy na dalszą współpracę.

Dziękujemy i gratulujemy Zawodnikom!

O biegu pisali również na PortEL.pl

Więcej zdjęć z imprezy znajdziesz na naszym facebook'u HospicjumElblaskie

aktualizacja 2017-09-02

Niebawem startujemy ;)

Mówią, że sport to zdrowie, my wiemy, że tak jest, wiec jutro jesteśmy obecni na V edycji zawodów Enduro Man Elbląg.

Przygotowania zakończone, jesteśmy w Bażantarni od 9 rano. Kto? Przede wszystkim Wolontariusze Marcin i Julia:-).

Jeśli ktoś jeszcze nie wie to informujemy, że Organizatorzy imprezy @elaktywnistowarzyszenie w wyniku organizacji tych zawodów wesprą nas darowizną, po 10 zł od zawodnika. Brawo! Dziękujemy!

Pielęgniarka koordynująca Urszula Patalan

Kosztuje to niewiele wysiłku, a pomóc można tak wielu potrzebującym.