Kolejne polonadziejowe działania

Dziękujemy, że jesteście z nami!

W tym roku w Gimnazjum nr 7 Szkolne Koło PCK i Wolontariatu przeprowadziło w dniach od 10 kwietnia do 12 maja kwestę na rzecz Elbląskiego Hospicjum w ramach akcji: „Pola Nadziei”. Ponadto w ramach w/w akcji została przygotowana gazetka tematyczna a także został zorganizowany kiermasz ciast i słodkości przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. Wszystkie środki finansowe od darczyńców były zbierane do specjalnie przygotowanej przez opiekunów SK PCKiW. Zebrane fundusze w kwocie 155 złotych zostały przekazane do Elbląskiego Hospicjum.

Po zaangażowaniu młodzieży w tę akcję, wierzymy, że jest to wspaniały pomysł na propagowanie pięknej idei niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Mamy nadzieję, że "Pola Nadziei" zakwitną również w następnych latach. "Pomagając innym, pomagamy sobie". W imieniu wszystkich cierpiących i potrzebujących serdecznie dziękujemy.

J.Piwowarczyk, M.Polkowska oraz uczniowie SK PCK I Wolontariatu
(sprawozdanie nadesłane z Gimnazjum nr 7 http://www.gimnazjum7.elblag.pl/)