Piątek 21 kwietnia - Biblioteka Elbląska na Zawadzie.
Tego właśnie dnia powitaliśmy laureatów konkursu „Co dla mnie oznacza nadzieja?”, konkursu zorganizowanego przez nasze Hospicjum i Bibliotekę Elbląską, w ramach kampanii „Pola Nadziei”.
Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz wernisaż nagrodzonych prac odbyły się o godz. 17:00, w piątek 21 kwietnia w filii nr 5 na Osiedlu Zawada.
Na konkurs zgłoszono 130 prac, dzieci i młodzież otrzymali nagrody, a nauczyciele Świadectwa uczestnictwa w akcji😊 z podziękowaniem!

Prace przepiękne, niezwykle różnorodne, co wrażliwszym łezka się w oku zakręciła.

Tu Lista nagrodzonych osób: http://www.bibliotekaelblaska.pl/filia-nr-5...co-dla-mnie-oznacza-nadzieja.html

Tu więcej zdjęć z wernisażu: Facebook - Wernisaż - "Co dla mnie oznacza nadzieja?"

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za to, że byliście z nami!

(Fot. Lidia Wojtkowiak i Anna Podhorodecka)

Google+ - Wernisaż - "Co dla mnie oznacza nadzieja?"

Zapraszamy na wernisaż prac do Biblioteki na Nalazków.

W piątek, 21 kwietnia o godz. 17.00 w Filii nr 5 na Osiedlu Zawada odbędzie się ogłoszenie wyników konkursu „Co dla mnie oznacza nadzieja?” i wernisaż nagrodzonych prac.
Konkurs został zorganizowany w ramach akcji Pola Nadziei realizowanej przez Hospicjum Elbląskie.

Oczywiście wręczymy nagrody i dyplomy:-)

Wernisaż „Co dla mnie oznacza nadzieja?”