Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele.

Wielka to dla nas radość i wyróżnienie, że obdarzyli nas Państwo zaufaniem i za kolejny rok podarowali nam 1% swojego podatku dochodowego.

Hospicjum jest miejscem, w którym udziela się gościny serca ciężko chorym ludziom, przynosząc im ulgę w cierpieniu, bowiem idea istnienia hospicjum jest realizacją miłości w bardzo ważnym, choć tak trudnym okresie życia człowieka.

Środki z 1% podatku otrzymujemy od 2006 roku, dzięki nim wyposażyliśmy siedzibę naszego hospicjum, przeprowadzamy niezbędne naprawy, remonty oraz kupujemy nowoczesny sprzęt, który służy pacjentom hospicjum, poprawiając komfort ich bolesnego życia.

Dziękujemy za Wasze wielkie serca! Możecie być pewni, że żadna złotówka nie zostanie zmarnowana!

Korzystając z okazji, pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Życzymy zdrowia, radości i ciepłej atmosfery przy świątecznym stole. A Nowy 2016 Rok niech przyniesie pokój i realizację osobistych i zawodowych zamierzeń.

W imieniu całego Zespołu hospicyjnego,

D Y R E K T O R